KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294418
nr 1329 4418
Sven Ingemarsson, Signerad, Landskap. Olja på pannå, 46x36 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 maj 2020
kl 20:44:36
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr